Дарницький район

Орендувати юридичну адресу у Дарницькому районі досить вигідно. Дарницький район розташований на лівому березі Києва та вважається одним із найбільших районів. Загальна площа 134 км2 та населення понад 340 000 мешканців, з яких понад 90 000 – це діти.

Оренда юридичної адреси в Дарницькому районі – це зручне розташування.

У Дарницькому районі існує відмінна транспортна система, яка включає тролейбуси, трамваї, маршрутки, автобуси і метро. У цьому районі проходять кілька станцій метро Сирецько-Печерської лінії київського метрополітену, а саме станції: «Славутич», «Осокорки», «Позняки», «Харківська», «Вирлиця», «Бориспільська» та «Червоний Хутір». Завдяки такій транспортній системі, з Дарницького району зручно діставатися інших районів, і без особливих проблем можна дістатися до Дарницького району практично з будь-якого куточка Києва.

Оренда юридичної адреси у Дарницькому районі Києва – 3300,00 грн. на рік.

Поштове обслуговування входить у вартість оренди!

Оренда юридичної адреси в Дарницькому районі — це сусідство з успішними підприємствами. Кількість суб’єктів господарювання у цьому районі сягає близько 46 тисяч.

Вони поділяються на:

  • юридичних осіб: близько 14,5 тис.
  • фізичні особи – підприємці: близько 28 тис.

Такі показники свідчать про сприятливі умови для ведення бізнесу у цьому районі. Промисловий комплекс району є 77 підприємств у різних сферах. Найбільшою сферою є хімічна промисловість. Так само досить розвинене машинобудування, металообробка, продуктова промисловість та виготовлення будівельних матеріалів.

Для підприємців великою перевагою є те, що на території Дарницького району функціонує Центр надання адміністративних послуг, який полегшує процес відкриття компанії, а також внесення будь-яких змін до державних реєстрів.

Оренда юридичної адреси в Дарницькому районі — це дотик до історії.

Згідно з історією, у минулому столітті величезну частину Дарницького району було знищено, а після нової забудови район зайняв індустріальну нішу, поєднавши в собі залізничні вузли та великі підприємства.

Перша офіційна згадка про Дарницю була 1509 року. У стародавніх слов’янських рукописах з’явилася згадка про те, що Великий князь Литовський подарував Микільсько-Пустінному монастирю ділянку берега річки Дарниця. В 1694 царевичі Іоанн і Петро (Олексійовичі) своєю грамотою підтвердили приналежність цих земель Києво-Печерському монастирю, де вони іменуються як Дарниця. Як самостійна адміністративна одиниця Дарницький район Києва став 3 квітня 1935 року згідно з рішенням сесії Дарницької районної ради, цей день вважається днем ​​народження району.

Освіта у Дарницькому районі

У Дарницькому районі функціонує 117 закладів освіти усіх форм власності. До цього числа входять установи загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільні навчальні заклади, технікуми та вищі навчальні заклади.

Дарницький район славиться своєю найсучаснішою школою – це ліцей «Інтелект». Він вважається першою енергоефективною та розумною школою в Україні.

Також у Дарницькому районі розташована школа, яка у 2018 році була визнана найбільшою за кількістю учнів школою в Україні.

Карта
Контакти