Експрес ліквідація ТОВ

Ліквідація ТОВ може відбуватися кількома способами: Добровільна – ліквідація за рішенням засновників ТОВ або уповноваженим на це статутними документами органом. Примусова – за рішенням суду. Підставою для такої ліквідації є причини, передбачені законодавством.

«Експрес» ліквідацією ТОВ називають припинення діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю шляхом зміни власників юридичної особи. Ця процедура відноситься до добровільної ліквідації та є цілком законною! Ця послуга користується популярністю серед компаній, які хочуть займатися іншою діяльністю шляхом відкриття нової ТОВ та не проходити весь шлях ліквідації самостійно. Ця процедура може відбуватися кількома способами:

 • Продаж корпоративних прав новим особам зі зміною керівного складу та уповноважених органів ТОВ з подальшою ліквідацією новими засновниками
 • Продаж компанії іншим особам з подальшою діяльністю.

У першому випадку, Ви передаєте свої корпоративні права нового засновника, і він надалі проходить усі етапи ліквідації без Вашої участі. Вибираючи другий спосіб, ми надамо комплекс юридичних послуг, пов’язаних з перепродажем компанії для продовження ведення діяльності в ній новими засновниками. Переваги «Експрес» ліквідації:

 • Час. Ця процедура займає до 3-х робочих днів, тому що процедура повної ліквідації може затягтися на кілька років.
 • Така ліквідація має на увазі зняття відповідальності за наступні події, що відбуваються з фірмою від старих засновників, директора, бухгалтера.
 • Немає необхідності проведення перевірок з боку контролюючих органів.
 • Від власника потрібно один раз відвідати нотаріуса та передати всі наявні документи новому засновнику
 • Ліквідація відбувається згідно з чинним законодавством України.

При цьому також є недоліки. Основним із них є те, що керівник несе відповідальність за порушення, зроблені до передачі своїх повноважень, якщо не минув термін позовної давності. Цей термін становить 3 роки. У зв’язку з цим, перед ліквідацією, відсутність чи мінімальна діяльність буде вагомим плюсом. Важливими факторами при «Експрес» ліквідації є:

 • Компанія та керівні особи не розшукуються контролюючими органами
 • Відсутність заборгованостей
 • Відсутність найманих працівників, крім директора
 • Закриті банківські рахунки .

Звернувшись до фахівців нашої компанії, Ви отримаєте професійне консультування та повний юридичний супровід, включаючи підготовку документів при вирішенні цього питання. Ми індивідуально підходимо до кожної ситуації та надаємо сервіс на Вищому рівні! Якщо виникли додаткові питання – ми завжди будемо раді відповісти на них і допомогти вирішити навіть саму нестандартну ситуацію! Відсутність найманих працівників, крім директора

 • Закриті банківські рахунки.
 • Звернувшись до фахівців нашої компанії, Ви отримаєте професійне консультування та повний юридичний супровід, включаючи підготовку документів під час вирішення цього питання. Ми індивідуально підходимо до кожної ситуації та надаємо сервіс на Вищому рівні! Якщо виникли додаткові питання – ми завжди будемо раді відповісти на них і допомогти вирішити навіть саму нестандартну ситуацію! Відсутність найманих працівників, крім директора

 • Закриті банківські рахунки.
 • Звернувшись до фахівців нашої компанії, Ви отримаєте професійне консультування та повний юридичний супровід, включаючи підготовку документів під час вирішення цього питання. Ми індивідуально підходимо до кожної ситуації та надаємо сервіс на Вищому рівні! Якщо виникли додаткові питання – ми завжди будемо раді відповісти на них і допомогти вирішити навіть саму нестандартну ситуацію! Ми індивідуально підходимо до кожної ситуації та надаємо сервіс на Вищому рівні! Якщо виникли додаткові питання – ми завжди будемо раді відповісти на них і допомогти вирішити навіть саму нестандартну ситуацію! Ми індивідуально підходимо до кожної ситуації та надаємо сервіс на Вищому рівні! Якщо виникли додаткові питання – ми завжди будемо раді відповісти на них і допомогти вирішити навіть саму нестандартну ситуацію!

  Карта
  Контакти