Деснянський район

Оренда юридичної адреси у Деснянському районі, мабуть, найактуальніша для підприємств виробничого сектору. Це обґрунтовується тим, що це не центральний район столиці, і тут найнижча орендна ставка. У цьому районі багато вільних площ, які підходять під промислову забудову. Деснянський район є найгустонаселенішим районом столиці. Тут мешкає близько 400 тисяч жителів. Територія району займає 148 кв. км, це практично як весь Львів.

Деснянський район складається з двох мікрорайонів:

  • Лісовий масив;
  • Масив Троєщина.

Історія району Назва району походить від назви річки Десенка і була так названа у 2001 році. До цього цей район мав назву Ватутінський, на честь генерала армії Миколи Ватутіна. Оренда юридичної адреси в Деснянському районі – це зручне розташування: Деснянський район налічує 2 станції метро: Чернігівська та Лісова. Межує район із Дніпровським та Оболонським районом. До будь-якого з них можна дістатися протягом 30 хв.

Оренда юридичної адреси у Деснянському районі – це сусідство із успішними підприємствами столиці. Деснянський район має в своєму розпорядженні на своїй території 27 промислових підприємств. Найбільш вагомою є продукція поліграфічної сфери, металургії та обробки, продуктової промисловості, хімічної промисловості. Також на території Деснянського району розташовані підприємства, що підпорядковуються різним Міністерствам та відомствам: Банкнотно-монетний двір Національного банку України, Київська теплоцентраль №6, Київська Птахофабрика. У Деснянському районі створено всі умови для успішного функціонування бізнесу

Оренда юридичної адреси у Деснянському районі – 3300,00 грн на рік.

Поштове обслуговування входить у вартість оренди!

Оренда юридичної адреси у Деснянському районі. Основні визначні пам’ятки району. Саме у Деснянському районі найдовша в Україні алея сакур у парку «Кіото», завдовжки майже 980 метрів. Ця алея занесена до Книги рекордів Гіннесу України. Також тут можна побачити знаменитого троянського коня, який складається із залізного каркасу та фанери. У цьому районі можна на мить поринути в історію.

Деснянський район – це головний житловий район столиці. Саме тому в цьому районі будується безліч новобудов та з кожним роком заселяється все більше мешканців. Район швидко розвивається, тож необхідно звернути увагу на розвиток інфраструктури на території нових житлових масивів для покращення умов життя киян. У цьому районі багато спортивних майданчиків та парків, серед яких особливою популярністю користуються Молодіжний парк, Деснянський парк та парк Кіото. Можна сказати, що Деснянський район це тихий і затишний, зречений цивілізацією район, зі своєю неповторною культурою та історією.

Карта
Контакти