Дніпровський район

На сьогоднішній день оренда юридичної адреси у Дніпровському районі є досить актуальною. Дніпровський район розташований на лівому березі міста Київ і є одним із найпродуктивніших районів лівого берега. Він посідає друге місце за чисельністю населення серед інших районів Києва. Оренда юридичної адреси в Дніпровському районі – це зручне розташування. Дніпровський район дуже різносторонній. Це виявляється у тому, що район поєднує в собі промисловість, розваги та спальні райони із зеленими зонами.

Транспортна розв’язка у цьому районі дуже зручна. Громадський транспорт ходить регулярно і в різні напрямки, тому не виникне труднощів дістатися центру міста або інших районів. Дніпровський район межує із Дарницьким, Деснянським, Подільським, Печерським та Оболонським районами.

У Дніпровському районі знаходяться 6 мостів, які з’єднують лівий та правий берег Києва:

  • Міст Метро;
  • Пішохідний міст;
  • Залізнодорожний міст;
  • Русанівський міст;
  • Московський міст;
  • Міст ім. Патона.

Також, на території району проходять 4 станції Київського метрополітену, розташовані на червоній гілці:

  • Чернігівська;
  • Гідропарк;
  • Лівобережна;
  • Дарниця.

Можна виділити те, що у Дніпровському районі розташовано безліч підприємств, офісів та банків. Ось чому оренда юридичної адреси в цьому районі стає більш популярною.

Оренда юридичної адреси у Дніпровському районі Києва – 3300,00 грн. на рік.

Поштове обслуговування входить у вартість оренди!

Оренда юридичної адреси у Дніпровському районі – це велика кількість переваг.

Дніпровський район – це спальний район столиці. Причому він вважається однією з найбільш зелених ділянок міста, де розташовано безліч парків та алей. Економіка району знаходиться на високому рівні завдяки підприємствам, які розташовані на території району та успішно розвиваються. Районна державна адміністрація створює всі сприятливі умови для цього. Це сприяє забезпеченню сталого зростання, стабільного розвитку економіки та соціальної сфери Дніпровського району. За офіційними даними органів податкової служби у Дніпровському районі, на обліку перебувають 48,5 тис. суб’єктів підприємницької діяльності.

На сьогоднішній день Дніпровський район займає високі позиції за багатьма показниками соціально-економічного розвитку. Тут успішно розвиваються промислове виробництво, будівельний бізнес і сфера обслуговування.

Важливо! Юридична адреса – це основна інформація під час реєстрації юридичної особи. У податковому кодексі зазначено, що податковою адресою компанії є місцезнаходження юридичної особи, яка вказана у ЄДР. Фактичне місцезнаходження компанії має співпадати з юридичною адресою. Якщо ж компанія не має можливості орендувати свій офіс, тоді варто скористатися послугою оренди юридичної адреси.

Карта
Контакти