Голосіївський район

Оренда юридичної адреси в Голосіївському районі — це відмінний вибір як для компанії-початківця, так і для вже існуючих.

У законодавстві України немає такого поняття як «юридична адреса». Використовується термін – “адреса місцезнаходження підприємства”. Цивільним кодексом передбачено, що місцезнаходження юридичної особи – це фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю підприємства (переважно перебуває керівництво).

Варіантами місцезнаходження юридичної особи можуть бути:

  • Місце прописки одного із засновників/директора;
  • Приміщення, яке належить компанії із правом власності;
  • Офіс взятий в оренду.

Оренда юридичної адреси в Голосіївському районі – це зручне розташування:

По своїй території Голосіївський район займає значну частину центру міста, де зосереджено багато бізнес-центрів, елітних торгових площ, ресторанів тощо. Район, безперечно, входить до трійки найпрестижніших районів міста Києва. Мати фірму, зареєстровану в Голосіївському районі, тобто мати тут юридичну адресу, досить престижно і зручно з кількох причин.

Тут зареєстровано безліч фірм із великими оборотами. Це допоможе бути особливо помітними для перевіряючих органів і натомість інших. Поштові послуги надаються на найвищому рівні. Вся кореспонденція надходить вчасно та в повному обсязі.

Вартість оренди юридичної адреси у Голосіївському районі Києва – 3300,00 грн./рік.

Поштове обслуговування включено у вартість!

Історія Голосіївського району

Голосіївський район міста Києва створений через зміну адміністративного поділу столиці України, яке було проведено у вересні 2001 року відповідно до рішення Київської міської ради від 31.01.2001 р., на базі Московського району столиці. Голосіївський район — південно-західна частина міста Києва, яка межує із Солом’янським, Дарницьким, Шевченковським, Печерськими районами міста. За останні десятиліття на південній околиці утворилися сучасні масиви Теремки-1 та Теремки-2. Головна вулиця району в його центральній частині — вул. Велика Васильківська.

Юридична адреса у Голосіївському районі – це можливість бути у культурно-спортивному центрі Києва

У сфері культури Голосіївського району налічується 3 музичні та одна художня школи, одна театральна школа-студія. У Голосіївському районі розвинене позашкільне виховання через те, що тут є 18 дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання населення, 10 з яких спортивні. Також присутні бібліотеки, такі як: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Державна науково-технічна бібліотека, Державна бібліотека для юнацтва та інші масові бібліотеки.

Широко відомі в районі такі заклади культури та загальнодержавного міського значення: Голосіївський парк імені Максима Рильського, Національний виставковий Експоцентр України, Музей народної архітектури та побуту України, музеї відомих діячів української культури: Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького, Марії Заньковецької . Спортивні заклади, що розміщені на території Голосіївського району, — це Київський іподром, Центральна навчально-тренувальна база з фігурного катання «Льодовий стадіон», тренувальна база ФК «Динамо» Київ.

Карта
Контакти