Оболонський район

Оболонський район – це найчистіший та найзеленіший район міста Києва, і якщо Ви вирішили зареєструвати підприємство в екологічному районі столиці, то Оболонський район буде гарним вибором. Оболонський район посідає друге місце за розміром серед районів Києва з понад 300 тисячами мешканців. Цей район досить розвинений, оскільки тут багато підприємств, офісів, торгових центрів.

Оренда юридичної адреси в Оболонському районі – це зручне розміщення:

Оболонський район розташований на правому березі Києва у північній частині. Цей район постійно розвивається та оновлюється. Цей район залишається дуже популярним через те, що тут багато шкіл, садків, торгових центрів, бізнес-центрів, різних підприємств і заводів. Крім цього, в Оболоні постійно будуються нові високоповерхові елітні будинки.

На території Оболонського району знаходяться кілька станцій Київського метрополітену:

  • Почайна (Петрівка);
  • Оболонь;
  • Мінська;
  • Героїв Дніпра.

Оренда юридичної адреси в Оболонському районі — це сусідство із розвиненими підприємствами. Згідно зі статистикою, в Оболонському районі перебуває близько 63 тис. суб’єктів господарювання: Фізичних осіб – близько 41 тис. осіб; юридичних осіб – близько 22 тис. осіб.

Також тут розташовані найвідоміші виробництва: Linde Gas (колишнє КП «Київський завод вуглекислоти»), ЗАТ «Оболонь», ЗАТ «Чинбар», ВАТ «Маяк» та інші. Беззастережно Оболонь можна назвати провідним районом у ринкових перетвореннях. Він набрав добрих темпів у соціально-економічному розвитку, підприємництві, будівництві та промисловому виробництві. Оренда юридичної адреси в Облонському районі дуже вигідна та надійна. Це обумовлюється різною підтримкою малого та середнього бізнесу у цьому районі та розвитком місцевого виробника.

Оренда юридичної адреси в Оболонському районі Києва — 3300,00 грн. на рік.

Поштове обслуговування входить у вартість оренди!

Оболонський район – це зелений куточок Києва. Оболонь можна назвати зеленим районом столиці, бо понад 20% загальної площі району займають зелені насадження. Найпопулярнішим парком в Оболонському районі вважається Пущі – Водиця, який був приєднаний до району у 2001 році та став одним із улюблених місць для відпочинку киян.

Відмінною рисою можна назвати те, що в цьому районі, поряд із щільною забудовою, розташовані території лісових та лугових насаджень. Ці місця мають оздоровчі властивості та екологічне значення.

Історія Оболонського району Район, як окрема територіальна одиниця, був створений у березні 1975 року і мав назву Мінськ, на честь столиці сусідньої країни – Білорусії. У 2001 році рішенням Київської ради район було перейменовано на нинішню назву та було збільшено за рахунок приєднання Пущі-Водиці, яка до цього часу була селищем міського типу у складі Києва.

У 1893 році археологом В. Хвойкою на кордоні Оболонського та Подільського районів було відкрито Кирилівську стоянку. На території Оболонського району проживає понад 33% молодих людей віком від 14 до 35 років та школярів близько 10%, тому Оболонь по праву можна назвати одним із наймолодших районів.

Однією з цікавих особливостей Оболонського району є «перехресні» назви вулиць: Лугова та Набережно-Лугова, Полярна та Північна, Озерна, Приозерна та Прирічна тощо.

Карта
Контакти