Печерський район

Представляю Вашій увазі одну з найпопулярніших послуг у сфері реєстрації – Оренда юридичної адреси у Печерському районі. Ця послуга користується популярністю як серед нових компаній, так і для підприємств, що вже працюють. Оренда юридичної адреси у Печерському районі потрібна для компаній, які з тих чи інших причин не можуть зареєструватися/перереєструватися на фактичну адресу перебування.

До того ж оренда юридичної адреси у Печерському районі – це престиж. Все тому, що Печерський район Києва є центральним його районом, який поєднує в собі історичну частину району, що прогресивно розвивається.

Історична частина Печерського району виражається в архітектурі будівель з тихими затишними двориками, які на мить можу занурити Вас у минулі часи. Також у Печерському районі знаходиться багато пам’яток та закладів культури. Якщо розглядати Печерський район з іншого боку, то зауважимо, що цей район – найменший. Але, незважаючи на розмір, тут є безліч елітних бізнес-центрів, торговельно-розважальних комплексів та головних установ країни, таких як Верховна Рада України, Національний банк України, Офіс Президента України, Кабінет Міністрів України та багато інших.

Оренда юридичної адреси у Печерському районі – це надійність! На сьогоднішній день багато юридичних компаній надають цю послугу. Не виключено ризик орендувати неіснуючу адресу або закритий офіс, до якого немає доступу. Ми надаємо тільки реальні адреси в офісі, де постійно знаходиться представник нашої компанії. Він завжди підтвердить перед контролюючими органами чи контрагентами присутність Вашої компанії на адресі та одразу зв’яжеться з Вами.

Вартість оренди юридичної адреси у Печерському районі – 3 300 грн на рік.

Поштове обслуговування входить у вартість!

При оренді юридичної адреси у Печерському районі важливим фактором є кореспонденція. У нас ця послуга включена у вартість. Насправді ще був випадків втрати листів. Вони завжди доставляються листоношою вчасно та в повному обсязі. Протягом дня Ви будете повідомлені про кореспонденцію, що прийшла. На прохання також можемо відкрити лист та надіслати фотографії вмісту.

Додаткові послуги

Додаткові послуги при оренді юридичної адреси у Печерському районі – це:

  • Можливість повісити табличку із найменуванням Вашого підприємства на двері офісу.
  • Виділення робочого місця під час перевірки контролюючими органами.
  • Виділення робочого місця для зустрічі з партнерами.
  • Звернувшись до нашої компанії, Ви отримаєте найкращу якість обслуговування і, безперечно, будете задоволені!
Карта
Контакти