Подільський район

Послуга оренда юридичної адреси в Подільському районі має гарний попит і актуальна вже багато років. Подільський район – елітний, але водночас старовинний район столиці. Багатьох він приваблює своєю архітектурою та незвичайними історичними спорудами. Оренда юридичної адреси в Подільському районі – це зручне розташування. Подільський район розташований ближче до центру Києва та межує з Оболонським, Дніпровським, Святошинським, Шевченківським та Печерським районами Києва.

У даному районі знаходяться станції метро: «Тараса Шевченка», «Контрактова площа» та «Поштова площа», які знаходяться на Оболонсько-Теремківській гілці Київського метрополітену. Оренда юридичної адреси в Подільському районі — це вигідне сусідство. Подільський район завжди був одним із ділових районів Києва. Тут перетиналися торгові шляхи середньовічної Європи. Центром Подолу було Торжище (зараз – Контрактова площа). У контрактовому будинку відбувалися угоди, підписувалися договори ділових громадян на той час.

На сьогоднішній день на території району знаходиться приблизно 50 виробничих підприємств. Серед цих підприємств деякі зі світовим ім’ям. Наприклад, такі як: ЗАТ «Київський завод шампанських вин «Столичний»; ЗАТ «Пивзавод на Подолі»; ЗАТ “Київський вітамінний завод”; ВАТ “Фармак”.

Оренда юридичної адреси у Подільському районі – 3300,00 грн. на рік.

Поштове обслуговування входить у вартість оренди!

Подільський район – це історична територія.

Подільський район щодо решти районів Києва є меншим, але сконцентрував у собі безліч культурних та історичних пам’яток. У Подільському районі розташовано багато історичних пам’яток архітектури, Андріївська церква, кілька скверів. Поруч із Подолом знаходяться ліси Труханова острова. Саме у Подільському районі була перша аптека, пошта, електричний трамвай, фунікулер та перша вища школа.

Переваги Подільського району порівняно з іншими районами:

  • Подільський район щодо решти районів Києва є меншим, але сконцентрував у собі безліч культурних та історичних пам’яток.
  • У Подільському районі розташовано багато історичних пам’яток архітектури, Андріївська церква, кілька скверів. Поруч із Подолом знаходяться ліси Труханова острова.
  • Саме в Подільському районі була перша аптека, пошта, електричний трамвай, фунікулер та перша вища школа. 
Карта
Контакти