Шевченківський район

Оренда юридичної адреси в Шевченківському районі — одна з найпопулярніших наших послуг.

Наша компанія надає комплекс послуг у сфері забезпечення юридичними адресами зі 100% підтвердженням, постійною присутністю на місці юриста та можливістю реальної оренди приміщення. Ми пропонуємо найкращі юридичні адреси у Шевченківському районі Києва. У послугу – оренда юридичної адреси Шевченківський район включено можливість проведення виїзних планових/позапланових перевірок з боку фіскальних органів та органів ліцензування. Ми запровадили спрощену процедуру пролонгації договорів для наших партнерів. До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід + гнучку систему лояльності.

Оренда юридичної адреси Шевченківський район міста Києва Спеціалістами нашої компанії буде підготовлено та надано всі юридичні документи, необхідні для оренди юридичної адреси у Шевченківському районі.

Ціна оренди юридичної адреси у Шевченківському районі міста Києва:

  • 2300 грн. на рік при оплаті відразу за 12 місяців, з поштовим обслуговуванням;
  • 1800 грн. на рік при оплаті відразу за 12 місяців, без поштового обслуговування.

До відома

Припустимо, при первинній реєстрації компанії, насамперед, потрібно визначитися з адресою місцезнаходження. Відповідно до ст.93 ГКУ: місцезнаходженням компанії вважається адреса органу або особи, які, згідно зі статутними документами компанії, її представляють.

Ця адреса вказується в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців України. Саме на цю адресу надходитиме поштова кореспонденція від державних органів, у тому числі і від ДПС (державної податкової служби України). Важливо, щоб юридична адреса була надійною, оскільки від цього залежить її подальша робота, акредитовані в митних органах, подання звітності до податкових органів та різних фондів, реєстрація податкових накладних тощо. Практика показує, що у більшості компаній фактична адреса не збігається з юридичною.

При відкритті свого бізнесу або плануванні реєстрації компанії, яка ще не має юридичної адреси, тоді Вам слід звернутися до нашої компанії. Нашими фахівцями буде надано допомогу у виборі юридичної адреси та якісна консультація у цьому питанні. Також все буде оформлено офіційно та на найвищому рівні.

Увага!

На сьогоднішній день на ринку України у сфері надання юридичних адрес зустрічається безліч шахраїв. При наданні ними юридичної адреси (договір оренди, суборенди) немає жодних гарантій і офіс може бути постійно закритим, і ніхто не зможе підтвердити перебування Вашої компанії на цій адресі. Це може бути проблемою для подальшої діяльності компанії, можуть виникнути питання податкових органів.

Причиною може бути:

  • повернення поштової кореспонденції з позначкою “не вручено адресату”;
  • відсутність підприємства за заявленою адресою чи її представників;
  • адреса масової реєстрації, або неіснуюча адреса.

Тому слід ретельно перевіряти будь-яку пропозицію про «вигідну співпрацю», цікавитися досвідом, стажем, рекомендаціями, відгуками про компанію і так далі.

Карта
Контакти