Солом’янський район

На сьогодні термін «юридична адреса» не передбачено законодавством України. У Цивільному кодексі існує лише поняття «місцезнаходження» юридичної особи. Це означає місце, де ведеться управління компанією. Це і називається – юридична адреса. Він вказується у всіх документах компанії, ЄДР, договорах (контрактах, актах) і т.д. Варіанти вибору місцезнаходження Юридична особа може бути зареєстрована: за місцем реєстрації одного із засновників; за адресою приміщення, що перебуває у володінні засновниками або в оренді з підтверджуючим договором оренди (субаренди, співробітництва).

У разі рішення реєструвати підприємство на юридичну адресу варто підбирати її правильно! Критерії підбору. Адреса не має бути масової реєстрації. Тобто на ньому може бути зареєстровано одночасно не більше 40 юридичних осіб. Обов’язкова наявність правовстановлюючих документів на приміщення. Має бути можливість проведення перевірки контролюючими органами. Важливою є кореспонденція, яка надходить на адресу компанії, тому поштове обслуговування має бути також присутнє.

Усі ці показники дуже важливі. Інакше, ненадійна юридична адреса може стати причиною анулювання статусу платника ПДВ, анулювання статусу платника єдиного податку, анулювання ліцензій, ліквідації підприємства тощо. Надійність Вашої юридичної адреси забезпечить нормальне спокійне ведення підприємницької діяльності.  Ми пропонуємо нові юридичні адреси в м. Києві, які не внесені контролюючими органами до переліку “адрес масової реєстрації”.

Оренда юридичної адреси Солом’янський район – 2000,00 грн. на рік. АКЦІЯ!!! 

Поштове обслуговування за один квартал входить у вартість!

Тільки якісні адреси.  Ми не надаємо юридичних адрес масової реєстрації, а лише реальні офісні приміщення, через які у Вас не виникнуть проблеми з контролюючими органами.

Ми пропонуємо Вам зареєструвати свою діяльність у реальному, завжди працюючому, відкритому офісі, в якому постійно знаходиться наш співробітник.

Оренда юридичної адреси Солом’янський район.

100% підтвердження У разі проведення перевірки контролюючими органами, достовірності зазначених Вами реєстраційних даних, при реєстрації місцезнаходження Вашої компанії, наш співробітник завжди підтвердить, що Ваша юридична особа дійсно зареєстрована згідно з чинним законодавством за цією адресою та надасть документи, що це підтверджують.

Оренда юридичної адреси Солом’янський район.

Поштове обслуговування.  Разом із юридичною адресою ми надаємо послугу поштового обслуговування. Вся кореспонденція, яка приходить на Вашу компанію, буде отримана нашим співробітником з поштового відділення вчасно. За нашу практику листи не губилися та не поверталися з позначкою неотримання у відведений термін або не знайдено за місцем знаходження. Після отримання листів у поштовому відділенні наш співробітник повідомить Вас про це і Ви зможете забрати свою кореспонденцію.

Карта
Контакти