Святошинський район

На сьогоднішній день оренда юридичної адреси у Святошинському районі є дуже актуальною.

Що таке «Юридична адреса», і навіщо вона потрібна? При створенні будь-якої юридичної особи, засновники часто стикаються з терміном «юридична адреса». Юридична адреса – це адреса реєстрації компанії, з якої ведеться діяльність компанії. Ця адреса є обов’язковою. Він зазначений в установчих документах юридичної особи та відображається у ЄДР. На практиці юридична адреса не завжди збігається з фактичним місцем знаходження, але його наявність є обов’язковою при реєстрації юридичної особи. Саме на цю адресу надходитиме вся кореспонденція від контролюючих органів та партнерів.

Правильний вибір адреси – запорука успіху! Важливим фактором є те, що особа, яка надає юридичну адресу, має право підписувати договір оренди/субаренди та відповідну документацію на приміщення, що підтверджує право надання такої послуги. Чому оренда юридичної адреси у Святошинському районі така актуальна? Святошинський район – чудове місце для розвитку бізнесу. Його можна назвати «універсальним» районом. Це обґрунтовується тим, що тут багато житлових будинків, парків, офісних та бізнес-центрів. Тут є всі умови для роботи та відпочинку.

Святошинський район знаходиться у західній частині Києва.

Він є історичною місцевістю, до складу якої входять:

  • Дачне селище;
  • Масив Академмістечко;
  • Борщагівка;
  • Окрема ділянка житлового масиву Біличі.

У Святошинському районі мешкає приблизно 400 тис. жителів.

Також у Святошинському районі гарна транспортна розв’язка.

На території району знаходиться чотири станції метрополітену:

  • “Академмістечко”;
  • “Житомирська”;
  • “Святошин”;
  • “Нивки”.

Оренда юридичної адреси у Святошинському районі – 3300 грн. на рік.

Поштове обслуговування включено у вартість оренди!

Промисловiсть Святошинського району.

У Святошинському районі зосереджено 60 промислових підприємств. Основною промисловістю Святошинського району є машинобудування. Машинобудування займає майже 40% від загального обсягу виробництва. Крім цього, активно працюють підприємства будівельних матеріалів та медичних препаратів. Робота промисловості району стабільна з допомогою підвищеної активності підприємств. Сфера торгівлі у цьому районі також не стоїть на місці. Останнім часом відкрилися новозбудовані магазини з реалізації промислових та продовольчих товарів. Дедалі більше відкриваються заклади ресторанного господарства та малі архітектурні форми, що дозволило створити багато нових робочих місць.

Цікаві факти про Святошинський район

Святошинський район – це південно-західна околиця міста. Завдяки лісам, перепадам озер, рік Святошинський район визнано територією природно-заповідного фонду міста. Цей район має певну цінність у гідрологічному та рекреаційному відношенні. Район за протяжністю становить понад 12 км. На території району розташовано 5 парків та 29 скверів загальною площею 65,75 га.

Карта
Контакти