Прописка для іноземців

Прописка для іноземців потрібна у разі отримання виду на проживання в Україні, а також при працевлаштуванні. Для отримання офіційної реєстрації та якісного робочого місця просто неможливо обійтися без прописки. Це головна умова для працевлаштування, оскільки підприємству важливо знати, де шукати співробітника і що є де жити. Прописка в Україні може бути оформлена за бажанням будь-якої людини, але для цього потрібно зібрати певну кількість документів. Прописка для іноземців відкриває спеціальні можливості в Україні:

  1. Реєстрація бізнесу.
  2. Угоди, пов’язані з нерухомістю.
  3. Отримання візи.
  4. li>

  5. Реалізація нотаріальних дій.

отримання прописки для іноземців – __________ грн. Ціна наших послуг складає ___________ робочих днів з моменту надання всіх необхідних документів. До вашого відома!

  • У разі здійснення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання до територіального підрозділу ДМС (на території обслуговування якого було зареєстровано колишнє місце проживання), до того ж день надсилається письмове повідомлення про зняття особи з реєстрації місця проживання.
  • У нашій країні іноземці мають можливість перебувати протягом наступних термінів:
  • у період спеціально відведеного часу дії візи;
  • не більше 90 днів протягом ста вісімдесяти діб, як було здійснено перший в’їзд до України.

Вибираючи допомогу наших фахівців, ви полегшите собі процедуру прописки для іноземців, а також заощаджуєте свій час та сили. Ми за найкоротші терміни та прийнятні ціни допоможемо вам зібрати необхідні документи та оформити прописку для іноземців.

Карта
Контакти