Продаж готових ТОВ з ПДВ з оборотами

У цій статті ми розповімо Вам про купівлю готових ТОВ із ПДВ та оборотами. Купівля ТОВ з ПДВ та реальними оборотами, на сьогоднішній день, є більш вигідним рішенням, ніж розвиток бізнесу з нуля. Це обумовлюється тим, що Ви матимете перевагу під час укладання різних угод та участі у тендерах, оскільки компанія вже має історію, а не лише вийшла на ринок. Тому купити готову ТОВ з ПДВ із оборотами буде найкращий варіант. Перевагами купівлі готової ТОВ з ПДВ та оборотами є:

  • ТОВ зареєстровано відповідно до чинного законодавства України і Вам не доведеться проходити цей етап.
  • ТОВ вже має історію та займалося або займається певною діяльністю.
  • Якщо ТОВ вже було з оборотами, то у цієї фірми більше шансів виграти тендер або отримати кредит у банку для збільшення оборотних коштів, або збільшення кредитної лінії.
  • Простіше залучити інвестиції в Україні та за кордоном.
  • Нема потреби реєструватися платником ПДВ.
  • У такої компанії вже сформовано довіру від контрагентів та партнерів, і необхідно просто її не втратити.
  • Більше довіри з боку контролюючих органів
  • Швидке проходження перереєстрації .

Купівля готової компанії – це фактичне придбання фірми, що діє або працює раніше на ринку. Через це ці організації оцінюються дорожче, але мають велику цінність. Ця послуга вже користується популярністю на ринку України. Але існують ризики, пов’язані з купівлею готової ТОВ з ПДВ та оборотами. Підприємця, який бажає купити готову ТОВ з ПДВ та оборотами, може чекати багато труднощів. Це може бути купівля товариства з боргами та проблемами з контролюючими органами, аж до ризику бути учасником незаконних дій. Вибираючи нашу компанію для покупки готової ТОВ з ПДВ та оборотами, Ви убезпечите себе від цих ризиків. Наші фахівці ретельно підходять до вибору таких компаній та перевіряють відповідність даних у ЄДР, відсутність боргів компанії перед державою, наявність документів, що підтверджують діяльність фірми. Терміни виконання перереєстрації – 2 дні! Ми надаємо виключно надійні ТОВ, в яких відсутні будь-які проблеми для успішного ведення бізнесу! Ви завжди матимете великий вибір ТОВ з ПДВ та історією практично для будь-якого виду діяльності. За потребою, надамо допомогу у пошуку фірми з конкретними термінами існування, оборотами та ін.

Карта
Контакти