Продаж готових ТОВ з охоронними ліцензіями

У цій статті ви ознайомитеся з нашою послугою «Продаж готових ТОВ з охоронними ліцензіями». Купівля готової фірми – це найшвидший спосіб розпочати реалізацію бізнесу, ведення якого вимагає попереднього отримання ліцензії. Як правило, переоформлення готової фірми з ліцензією займає трохи більше двох днів. Отримання ліцензії на охоронну діяльність триватиме місяць. Таким чином, головна причина купівлі фірм та організацій – швидкість отримання бажаного результату. Купити готову ТОВ з охоронною ліцензією – вигідно! Випробування підприємця не вичерпуються однією лише реєстрацією. Другий етап – легалізація роботи, тобто ліцензування. До спеціально уповноваженого органу слід подавати документи, що готуються напередодні. Якщо в них не знайдуть помилок, на легалізацію можна розраховувати за місяць, Проте підприємцям щастить які завжди – часто пакет документації повертається із зауваженнями. Якщо говорити про документи, то знадобиться:

  • виписка з ЄДР та статутні документи;
  • копії паспортів усіх ключових осіб компанії – директора, бухгалтера, засновника та людини, відповідального за охоронну роботу. До останнього співробітника буде найбільше питань: від нього вимагатимуть військовий квиток, довідка про несудимість та відсутність наркотичної залежності, а також диплом про вищу освіту;
  • документальне підтвердження технічних умов та приміщення.
Пакет документів при купівлі готових ТОВ з охоронною ліцензією. Купити готову ТОВ з охоронною ліцензією може як фізична, так і юридична особа. Документи, необхідні для придбання готових ТОВ для фіз. особи відрізняються від документів, які у цій ситуації потрібні юр. особі. Фізичній особі для купівлі готової ТОВ з охоронною ліцензією потрібен лише документ, що засвідчує особу. Юридичній особі для такої ж купівлі необхідно: протокол про рішення виступити засновником нового юр. особи; виписка про реєстрацію юр. особи; копію паспорта керівника. Вартість донної послуги складає ____________ грн. Термін виконання перереєстрації – 1 день!!! До наших послуг відноситься:

  • Консультація по питанням Продажу готових ТОВ з охоронною ліцензією
  • Підбір готових ТОВ з охоронною ліцензією
  • Складання всіх необхідних документів для купівлі готових ТОВ з охоронною ліцензією
  • Перевірка ТОВ, які продаються
  • Підготовка необхідних документів для перереєстрації
  • Подання документів на перереєстрацію
  • Отримання документів, що підтверджують перереєстрацію ТОВ з охоронною ліцензією.

Наші співробітники ретельно перевіряють ТОВ перед продажем, перевіряють установчі документи, відомості в ЄДР, відомості у реєстрах ДФС та багато іншого. Після проведення реєстраційної процедури Ви отримаєте базовий реєстраційний пакет документів. А також за допомогою нашої компанії ви швидко зможете купити ТОВ з охоронною ліцензією та з позитивною історією. Завдяки широкому вибору організацій Ви легко підберете потрібну компанію.

Карта
Контакти