Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ, ТОВ)

На сьогоднішній день Товариство з обмеженою відповідальністю є найпопулярнішою організаційно-правовою формою юридичної особи. З кожним днем ​​все більше нових підприємців обирають саме ТОВ для започаткування бізнесу. Це пов’язано з тим, що це досить проста форма юридичної особи з гарною законодавчою базою. Відповідно до п. 3 ст.80 Господарського Кодексу України «Товариство з обмеженою відповідальністю – це господарське товариство, яке має статутний капітал, поділений на частки, розмір яких визначається статутними документами та несе відповідальність за своїми зобов’язаннями лише своїм майном. Учасники товариства, які повністю сплатили свої внески, зазнають ризику збитків, пов’язаних з діяльністю суспільства, в рамках своїх вкладів». Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ, ТОВ) починається з підготовчих етапів

 • Придумати назву ТОВ. Вона має бути унікальною та відповідати «Вимогам до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, яка не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки» затвердженим наказом Міністерства юстиції України.
 • Визначитися з місцезнаходженням юридичної особи. Це може бути адреса прописки одного із засновників, власне або взяте в оренду приміщення. Цей етап одна із найважливіших, оскільки від цього залежить подальша діяльність підприємства. Наша компанія готова Вам надати хорошу юридичну адресу з поштовим обслуговуванням у всіх районах Києва!
 • Затвердити статутний капітал ТОВ. У законодавстві немає мінімальних, ні максимальних обмежень у формуванні статутного капіталу. При цьому відкривати попередній рахунок у банку для внесення статутного капіталу не потрібно. Він має бути внесений протягом 6 місяців з дня реєстрації ТОВ. Цей термін може бути змінено статутними документами. Статутний капітал може формуватися як грошовими вкладами, так і майном. оподаткування. Це може бути загальна система, Загальна система + ПДВ, єдиний податок, Єдиний податок + ПДВ.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання на цих етапах, наші юристи з радістю нададуть відповіді та проконсультують!< /strong> Після того, як Ви визначилися з вищевикладеними етапами, можна розпочати підготовку документів. Документи мають бути складені правильно та відповідати нормам законодавства. Необхідні документи:

 • Протокол загальних зборів засновників або рішення – якщо засновник один. У протоколі/рішенні мають бути викладені основні дані про ТОВ, такі як: найменування ТОВ, перелік засновників, розмір статутного капіталу, директор, місцезнаходження, види діяльності та документ, на підставі якого вестиметься діяльність (модельний або паперовий статут).

Примітка! Різниця модельного та паперового статуту полягає у тому, що модельний статут затверджується Кабінетом Міністрів України, та діяльність компанії ведеться на підставі положень, викладених КМУ. У паперовому статуті засновники можуть прописувати індивідуальні положення про діяльність компанії, які не суперечать законам.

 • Скласти статутний документ (якщо діяльність ТОВ вестиметься на підставі паперового статуту).

Відповідно до нового Закону України «Про Товариства з обмеженою відповідальністю», що набрав чинності 17.06.2018 року, підписи засновників у статутному документі ТОВ засвідчується нотаріально. Підготовка документів – це складний і трудомісткий процес, що потребує особливої ​​уваги. Для гарантованого успіху в підготовці документів та подачі їх на реєстрацію рекомендую Вам звернутися до команди професіоналів! Для реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ, ТОВ) , необхідно подати документи до Центру надання адміністративних послуг за місцем реєстрації компанії. Необхідні документи:

 • Заява про державну реєстрацію юридичної особи
 • Протокол загальних зборів засновників /рішення
 • Статут
 • Заява про вибір спрощеної системи оподаткування або про реєстрацію ПДВ (за потребою)
 • Нотаріальна довіреність, якщо документи подаються уповноваженим представником.

Термін реєстрації – 1 робочий день з моменту подання документів. < strong>Після реєстрації ТОВ у Вас мають бути такі документи:

 • Виписка
 • Протокол/рішення
 • Статут (завірений нотаріально)
 • < li>Наказ про призначення директора

 • Друк (не обов’язково)

Маючи даний пакет документів, Ви можете відкривати рахунок у банку та починати працювати! Наша компанія пропонує Вам реєстрацію ТОВ під ключ всього за 2 робочі дні! У вартість також входить консультація щодо вибору КВЕД, системи оподаткування та подання звітності. Нотаріальні послуги не входять у вартість реєстрації та оплачуються окремо.

Карта
Контакти